باحضوری نو تا آخرش هستیم !!

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo
IS
Online User


تاریخ:چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390-07:21 ب.ظ

دو آرزوی احمدی‌نژاد كه بر باد رفت 12/2

احمدی‌‌نژاد سازمانی را به منظور تحقق آرزوهایش تدارک دید كه پایه‌هایش متزلزل‌تر از آن بود كه می‌پنداشت. قهر 11 روزه اخیر هم ضربه مهلكی بر جان تیم عملیاتی - سیاسی‌ای وارد كرد كه برای رسیدن به كرسی‌های مجلس نهم و دولت یازدهم، سخت سرگرم یارگیری و فعالیت بود.

.

.

.

.

محمد مهاجری در وبلاگش نوشت: همه اهالی سیاست، در همه دنیا در اندیشه آنند كه اولا قدرت خود را حفظ كنند و ثانیا آن را گسترش دهند. این دوهدف، به هیچ روی، بار ارزشی منفی ندارد.

رفتارهای سیاسی آقای احمدی‌نژاد طی چند سال اخیر نشان می‌دهد كه او نیز همین‌گونه است. یعنی او می‌خواهد اولا در انتخابات مجلس نهم، اكثریت پارلمان را در اختیار بگیرد و ثانیا پس از دوران ریاست‌جمهوری‌اش، فردی از حلقه یاران خود را در راس دولت یازدهم قرار دهد.

اما روشی كه آقای احمدی‌نژاد برای رسیدن به این دو هدف و آرزو برگزید، علامت سوال بزرگی را در برابر موفقیت این اهداف قرار داد. به عبارت دیگر روشی كه او برای رسیدن به مقصود برنامه‌ریزی كرد، شرایطی را فراهم آورد كه وقایع یكی دو هفته اخیر نتیجه آن است.

آقای احمدی‌‌نژاد سازمانی را به منظور تحقق آرزوهایش تدارک دید كه پایه‌هایش متزلزل‌تر از آن بود كه می‌پنداشت. قهر 11 روزه اخیر هم ضربه مهلكی بر جان تیم عملیاتی - سیاسی‌ای وارد كرد كه برای رسیدن به كرسی‌های مجلس نهم و دولت یازدهم، سخت سرگرم یارگیری و فعالیت بود.

به نظر می‌آید آقای احمدی‌نژاد -كه او را سیاست‌مداری با هوش می‌دانم و در مقاله‌ای تفصیلی در باره آن سخن گفته‌ام- هر دو آرزوی خود و یارانش برای در دست گرفتن مجلس نهم و دولت یازدهم را بر باد داده است و البته این ناكامی هیچ تعارضی با هوشمندی احمدی‌نژاد ندارد.

تاریخ پر است از اشتباهات سیاست‌مداران با هوش.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نوع مطلب : خبرنامه سیاسی 
تاریخ:چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390-07:20 ب.ظ

رئیس‌مجلس به احمدی‌نژاد تذکر می‌دهد 14/2

 در صورت تعلل بیشتر رئیس‌جمهوری برای معرفی وزیر راه و ترابری، رئیس مجلس به احمدی‏نژاد تذکر خواهد داد.

جمشید انصاری با تأکید بر این که مجلس از این پس به هیچ‌وجه سرپرستی نیکزاد بر وزارت راه را نمی‌پذیرد، گفت: رئیس‌جمهوری با عدم معرفی وزیر راه بر خلاف قانون اساسی عمل کرده، زیرا طبق این قانون، زمان فعالیت سرپرست سه ماه است که اکنون این زمان پایان یافته است.

نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت راه هم اکنون باید با ساختار قدیم فعالیت کند که قوانین و شرح وظایف آن به تصویب مجلس رسیده است و اینها ارتباطی با وزارت مسکن ندارد.

انصاری یادآور شد: وزیر جدید راه و ترابری باید از مجلس رأی اعتماد بگیرد، زیرا هنوز مجلس موافقت خود را با ادغام وزارت راه و مسکن اعلام نکرده و بحث بر سر وزراتخانه جدید بی‏معنا است.

وی درباره راهکارهای قانونی برای مجاب کردن دولت به اجرای قانون تصریح کرد: ما از ابزار قانونی خود استفاده خواهیم کرد که اول از همه تذکر به رئیس‌‌جمهوری است و در مرحله بعد از تخصیص اعتبار به وزارت راه خودداری می‌‏کنیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: ما اعتقاد داریم باید کشور بر مدار قانون حرکت کند و اگر غیر از این باشد، مجلس برخورد خواهد کرد.‬
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نوع مطلب : خبرنامه سیاسی 
تاریخ:چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390-07:18 ب.ظ

چرا در نمایشگاه كتاب امسال «گل‌آقا» نیست؟ 14/2

از روز اولی كه سنگ بنای آبدارخانه بنا گذاشته شد، هرسال اردیبهشت برای اصحاب گل‌آقا حضور در نمایشگاه كتاب یك شادمانی فرهنگی و فرصت دیدار رودرو با خوانندگان پروپاقرص بود.

حتی در آن سالی كه در اردیبهشتش گل‌آقا از میانمان رفت‌،این وظیفه از یاد نرفت و اصحاب گل‌آقا با وجود غمی كه در دل داشتند در غرفه حاضر شدند زیرا اعتقاد گل‌آقا و به هكذا مسوولین و متولیان فرهنگی نمایشگاه كتاب همیشه این بود كه حضور گل‌آقا در جشن كتاب پیام آور شادمانی و لبخند و نشاندهنده اهمیت طنز و نقادی در فضای فرهنگی كشور است.

اینک امسال حتی اختصاص غرفه‌ای ۶ متری به آبدارخانه پس از ۱۹سال حضور مستمر گل‌آقا در این نمایشگاه، مقدور نشده.

ما چه می‌كنیم؟

لبخند می‌زنیم و شما خوانندگان گل‌آقایی را به جشن كتاب گل‌آقا در آبدارخانه دعوت می‌كنیم. از امروز تا پایان زمان نمایشگاه كلیه كتاب‌های گل‌آقا با ۲۰ درصد تخفیف به خریداران عرضه خواهد شد.

آبدارخانه گل‌آقا تا روزی كه هست از نشاندن گل لبخند دست نخواهد كشید.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نوع مطلب : خبرنامه سیاسی 
تاریخ:چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390-07:15 ب.ظ

بهزاد نبوی به زندان بازگشت 14/2

بهزاد نبوی از اعضای شاخص سازمان مجاهدین انقلاب امروز به زندان بازگشت.

بهزاد نبوی، عضو سازمان مجاهدین انقلاب که برای انجام معاینات پزشکی به دلیل شرایط نامساعد جسمی به مرخصی آمده بود، مجددا به زندان اوین بازگشت.

نبوی كه از سوی دادگاه انقلاب مجموعاً به 6 سال حبس تعزیری محكوم شده است، پیش از این هم یک بار اوایل آذر ماه با سپردن وثیقه 800 میلیون تومانی برای 10 روز به مرخصی آمده بود.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نوع مطلب : خبرنامه سیاسی 
نویسنده :مهدی کنعانی
تاریخ:سه شنبه 13 اردیبهشت 1390-07:14 ب.ظ

شعر

من منتظرت شدم ولی در نزدی

بر زخم دلم گل معطر نزدی

گفتی كه اگر شود می آیم اما

مرد این دل و آخرش به او سر نزدی


هر چه بر من گذشت حقم بود من از این بیشتر سزاوارم تو گناهی نداری ای زیبا مرگ بر من كه دوستت دارمدر جوانی غصه خوردم هیچ کس یادم نکرد / در قفس ماندم ولی صیاد آزادم نکرد / آتش عشقت چنان از زندگی سیرم بکرد / آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد.تکیه بر دوست مکن محرم اسرار کسی نیست / ما تجربه کردیم کسی یار کسی نیست


آرزو دارم شبی عاشق شوی .آرزو دارم بفهثمی درد را .تلخی برخوردهای سرد را .می رسد روزی كه بی من سر كنی .می رسد روزی كه مرگ عشق را باور كنی ...


مهر تو به مهر خاتم ندهم ،وصلت به دم مسیح مریم ندهم،عشقت به هزار باغ خرما ندهم،یکدم غم تو به هر دو عالم ندهمسفری غریب داشتم توی چشمای قشنگت،سفری که بر نگشتم غرق شدم توی نگاهت، دل ساده ی ساده کوله بار سفرم بود،چشم تو مثل یه سایه همجا همسفرم بود،من همون لحظه اول آخر راهو میدیدم،تپش عشق و تو رگهام عاشقانه می چشیدمتو رو خواستن اشتباه بود - تو رو دیدن یه گناه بود - دلم از گناه نترسید - که وجودت چون پناه بودتو بودی باور من-تو یار و یاور من- تو بودی عشق اول-رفیق آخر من- تو بودی شور هستی-رفیق خوب مستی-تو بودی کعبه ی عشق-مثل خدا پرستی
اندیشیدن به پایان هر چیز شیرینی حضورش را تلخ می کند... بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز


من برنده ام ... چون نجواهایم را به ترانه های ماندگار تبدیل می کنم.دل آدم ها به اندازه ی حرفهاشون بزرگ نیست ... اما اگه حرفاشون از دل باشه می تونه بزرگترین آدم ها رو بسازههمیشه واسه گلی خاک گلدون باش که اگه به آسمون هم رسید یادش باشه ریشش کجاستآسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد ، آزادی ماه است که او را پایبند می کنداگر برگ درخت در پاییز نمی افتاد، جایی برای روئیدن برگ های بهاری پیدا نمی شد.آن کس که با داشته های خوب خود خوشحال نیست ، با برآورده شدن آرزوهایش نیز خوشحال نخواهد بود.درازترین سفر با یک گام برداشتن آغاز می شود.باران را دوست دارم ، چون بی هیچ چشم داشتی به زمین می آید. این فاصله را با تمام عشق طی می کند تا به ما اهالی خاک نوید تازگی و آبادانی بدهد.جایی در پشت ذهنت ، به خاطر بسپار که اثر انگشت خداوند بر همه چیز هست.وفای شمع را نازم كه بعد از سوختن ...به صد خاكستری در دامن پروانه میریزد...نه چون انسان كه بعد از رفتن همدم... گل عشقش درون دامن بیگانه میریزدزندگی مثل دوچرخه سواری می مونه ..واسه حفظ تعادلت همیشه باید در حركت باشی ....آلبرت انیشتنصدا كن مرا كه صدایت زیباترین نوای عالم است صدا كن مرا كه صدایت قلب شكسته ام را تسكین میدهد صدا كن مرا تا بدانم كه هنوز از یاد نبرده ای مرا نشسته ام تا شاید صدایم كنی صدایم كنی ومحبت بی دریقت را نثارم كنی


نشنو از نی ، نی حصیری بی نواست

بشنو از دل ، دل حریم کبریاست

نی بسوزد خاک و خاکستر شود

دل بسوزد خانه ی دلبر شودهی فلانی می دانی ؟ می گویند رسم زندگی چنین است...

می آیند.... می مانند.... عادت می دهند.... ومی روند.

وتو در خود می مانی و تو تنها می مانی

راستی نگفتی رسم تونیز چنین است؟.... مثل همه فلانی ها....؟


اگر کلمه دوستت دارم قیام علیه بندهای میان من و توست اگر کلمه دوستت دارم راضی کننده و تسکین دهنده قلب هاست اگر کلمه دوستت دارم پایان همه جدایی هاست اگر کلمه دوستت دارم نشانگر عشق راستین من به توست اگر کلمه دوستت دارم کلید زندان من و توست پس با تمام وجود فریاد میزنم دوستت دارمعشق این است که تو با صدای من سخن بگویی و با چشمان من ببینی و هستی را با انگشتان من کشف کنینمی دونم که چرا هر وقت به تو می رسم ، نمی توانم از تو

بگویم. برای گفتنت واژه کم می آورم. به هر حال ، بدان

که بیشتر از این حرف ها و واژه ها برایم معنا می دهی
من چه كنم خیال تو منو رها نمی كنه

اما دلت به وعده هاش یه كم وفا نمی كنه

من ندیدم كسی رو كه مثل تو موندگار باشه

آدم خودش رو كه تو دل اینجوری جا نمی كنه
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نوع مطلب : شعر ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic